Gniazdka to jedne z najbardziej potrzebnych dodatków w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy to miejsce pracy czy zamieszkania. Standardowe włączniki, również znajdziemy w każdym pomieszczeniu. A co w takim razie z bardziej zaawansowanymi dodatkami?

Łączniki schodowe

Mnóstwo osób mieszka w domkach jednorodzinnych piętrowych, czy też mieszkaniach dwupoziomowych z poddaszem. Również mnóstwo osób codziennie pokonuje schody w drodze do pracy, te dosłowne i czasem te w przenośni :) . I tutaj właśnie pojawiają się „schody” z doświetlaniem klatek schodowych w biurowcach czy też własnych schodów w domach. Odpowiedzią na to są łączniki schodowe, które oferuje Elektro-Plast Nasielsk w serii SENTIA. Możliwość włączenia po jednej stronie i wyłączenia po drugiej, to nasze bezpieczeństwo i ogromny komfort. Ponadto, jeśli wybierzemy opcję z diodą led, to w nocy doskonale trafimy w przycisk bez korzystania z innych źródeł światła. Jeśli chodzi o kolorystykę, to tutaj również każde wnętrze znajdzie coś dla siebie.

Sentia łacznik schodowy

 

 

 

 

 

 

 

Ściemniacze obrotowe

Bardzo przydatne w domach, choć wciąż niestety mało popularne są ściemniacze obrotowe, dzięki którym można sterować oświetleniem we własnym wnętrzu i dobierać do potrzeb i nastroju. Ściemniacz obrotowy, jak sama nazwa wskazuje posiada wbudowane pokrętło, które przesuwasz palcem zataczając niewidzialny okrąg. Zakres jasności światła może być od bardzo klimatycznego, przyciemnionego mocno, do mocnego, jasnego, idealnego do pracy twórczej w kuchni czy przy komputerze. Decydując się na ściemniacz oszczędzamy trochę złotówek, gdyż oczywistym jest, że im ciemniej, tym mniej energii jest zużywane.

 

Jeśli chodzi o kolorystykę i nasze obawy, czy takie dodatki będą nam pasować do aranżacji wnętrza, to seria SENTIA to trzy różne grupy kolorów:
-tzw. grupa różnokolorowa
-pastele
-kolory metalizowane

Każdy znajdzie coś dla siebie i wedle swojego gustu.