elektrotechnika

Zakontaktowani do sieci

Gniazdka to jedne z najbardziej potrzebnych dodatków w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy to miejsce pracy czy zamieszkania. Standardowe włączniki, również znajdziemy w każdym pomieszczeniu. A co w takim razie z bardziej zaawansowanymi dodatkami? (czytaj dalej…)

więcej...

Nowa baza produktów elektrotechnicznych

Od kilku dni w internecie można przeglądać nowa bazę produktów elektrotechnicznych pod patronatem TIM SA. Jest to świetne narzędzie dla przedstawicieli firm czy hurtowni, które poszukują specjalistycznych produktów do dalszej sprzedaży czy też nowego asortymentu, by poszerzyć ofertę.

Nowa bazatim.pl jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Na samej górze jest wyszukiwarka, dzięki której łatwo można odnaleźć pożądane produkty. Wszystkie słowa kluczowe wpisywane w wyszukiwarkę muszą odnosić się do nazwy produktu, gdyż inaczej nie zostaną odnalezione. Poniżej wyszukiwarki znajduje się alfabetyczna lista producentów i kategorii,a wszystko po to, by ułatwić internautom nawigowanie po bazie. Długo powstawały pomysły według jakiego schematu powinny powstać kategorie produktów. Zwykle tworzy się je w oparciu o zastosowanie, popularne nazwy, a nie katalogowe. Natomiast mając na uwadze bardzo wąskie, wyspecjalizowane grono odbiorców, alfabetyczne wyszukiwanie to najlepsze i najszybsze rozwiązanie. (czytaj dalej…)

więcej...

2012 Przewody.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.